123
20.07.2009r.

Firma Toppen Polska™ Sufity Podwieszane ma nową stronę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmąofertą.
Od 1991 roku kiedy to od pod szyldem Haakon Wester Aksjon Sjoleskap z siedzibą w Oslo powstała firma zajmująca się wykończeniem wnętrz na terenie Norwegii datuje się historia dzisiejszej firmy Toppen Polska. Realizacja wielu zadań na tym nie odkrytym wtedy przez Polaków rynki nauczyła nas solidności, dbania o detale, pokory wobec Inwestora i jego wymagań. Z bagażem doświadczeń nabytym za granicą w 1996 roku powstała w Polsce firma Profbud, która do roku 2006 działała na terenie całej Polski realizując kilkadziesiąt dużych inwestycji w zakresie kompleksowych robót wykończeniowych.

Czas na specjalizację- od 2007r firma przekształca się w spółkę pod nazwą Toppen Polska reorganizując strukturę, sprzęt i pracownikow pod kątem montażu sufitów podwieszanych różnego typu.

Dziś posiadamy najwyższej jakości sprzęt- urządzenia do pozycjonowania, podnośniki nożycowe itp.- a przede wszystkim ok. 40 monterów, którzy nauczeni doświadczeniem zdobytym na wielu obiektach potrafią sprostać każdym, nawet niewykonalnym dla innych firm zadaniom. Jesteśmy mobilni- samochód serwisowy z monterami, rusztowaniem lub podnośnikiem może dotrzeć na budowę w każdym zakątku kraju w ciągu 10 godzin. Posiadamy sprzęt pozwalający bezpiecznie wykonywać montaż na wysokościach do 20- 30 metrów.

Nasze biuro jest w stanie obsłużyć każdą inwestycję w zakresie projektu, opracowania i doboru materiału w zakresie sufitów podwieszanych i ścian GK wszystkich producentów działających na naszym rynku.

Współpracujemy z producentami i wraz z montażem oferujemy również sprzedaż materiałów w cenie producenta na poziomie innych hurtowni, a często niższym. Szczególnie dobrze rozwija się współpraca z producentem najwyższej jakości sufitów na polskim rynku- Ecophon i Eurocoustic.

Akustyka to słowo - wyzwanie, które coraz częściej pojawia się w nowych projektach i istniejących już obiektach. Realizacja wielu zadań w zakresie m.in. akustycznych sufitów podwieszanych, pozwoliła nam nawiązać ścisłą współpracę z kilkoma znanymi w kraju projektantami zajmującymi się akustyką obiektów użyteczności publicznej, hal sportowych, konferencyjnych i innych. Dziś często korzystamy z ich usług by efekt naszej pracy przyniósł jak największe korzyści inwestorowi. Na etapie projektu lub w przypadku problemów z akustyką w gotowych obiektach jesteśmy w stanie ocenić stan istniejący pod względem akustycznym, opracować dokumentację, dobrać materiał i wykonać zabudowę tak by warunki akustyczne spełniały wymagania inwestora.

Naszą domeną jest profesjonalne działanie od momentu złożenia oferty do chwili odebrania obiektu. Wyraża się to zarówno w jakości i sposobie przeprowadzanych prac jak i w kontaktach z kierownictwem budowy, generalnym wykonawcą lub inwestorem, pomocy i doradztwie w doborze materiału, rozwiązaniu skomplikowanych aranżacji architektonicznych.

Rozwój naszej firmy, a także budowanie zaufania naszych klientów opieramy przede wszystkim na rzetelności wykonania i stosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Nasza firma działa na terenie całej Polski. Braliśmy udział w realizacji wielu prestiżowych inwestycji. Na szczególną uwagę zasługują: Tor Kolarski w Pruszkowie, Hala Widowiskowo - Sportowa w Kielcach, Hotel ‘La Regina’ w Warszawie czy największa hala widowiskowo - sportowa w Polsce - ŁKS Łódź.

Wyobraźnia jest dla nas wyzwaniem. Dostosowujemy propozycję do charakteru i funkcji pomieszczenia tak, aby sufit podwieszany podnosił jego walory funkcjonalności, a często stanowił dodatkowy lub wiodący element dekoracyjny.